top of page

תקנון האתר

 

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין עלמיא – מקום של מתנות ע.מ. 033233750  (להלן: 'עלמיא') באמצעות אתר האינטרנט almaya.co.il , שהוא הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית (חנות למסחר אונליין) לציבור הגולשים (להלן: 'האתר') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

 

פעולה באתר הינה כל פעולה של הזמנה או רכישה של מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר.

 

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

 

תנאי לרכישה באתר

באתר רשאים לבצע רכישות תושבי ישראל בגיל 18 ומעלה, המחזיקים בכרטיס אשראי כדין (מקומי או בינלאומי) תקף. ההשתתפות מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים, הכוללים שם, מספר תעודת זהות, כתובת, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה.

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של גולשים שהתנהגותם אינה הולמת או שאינה לפי כללי ההשתתפות, או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר.

 

הזמנות באתר – זמינות מוצרים

עלמיא תציע לרכישה באתר מוצרים בדגמים, סוגים וכמויות כפי שתמצא לנכון, לפי בחירתה ושיקול דעתה הבלעדי.

עלמיא הזכות הבלעדית להוסיף ו/או לגרוע מוצרים ו/או שירותים המוצעים לרכישה באתר וכן לקבוע את כמות המוצרים ו/או השירותים שיוצעו לרכישה, את אופן הרכישה ואת מחיר הרכישה.

כל המוצרים המוצעים באתר הם חדשים, באריזתם המקורית, ללא פגם, אלא אם מצוין במפורש אחרת, בכותרת המכירה ו/או בתיאור המוצר.

התוספות הניתנות כאופציה בחלק מהמוצרים ו/או השירותים המוצעים לרכישה באתר, אינם נכללות במסגרת הצעות הרכישה ו/או סכום המכירה המתייחס למכירה רגילה והן כרוכות בתוספת תשלום מלא.

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות, לפי שיקול דעתה הבלעדי, שלא לספק מוצר מסוים, במידה והמוצר אזל במלאי בעלמיא. במקרה כזה תודיע עלמיא ללקוח על ביטול העסקה, ו/או תציע לו מוצר חלופי. במייל או בטלפון.

מועדי אספקה יספרו החל מעת קבלת אישור הסליקה מחברת האשראי.

במידה והלקוח יבחר לשלם טלפונית או פיזית, התשלום ייגבה בטרם יסופק המוצר ללקוח.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי הלקוח וסורב ע"ח חברת כרטיסי האשראי/סליקה – יהווה ראיה לביטול העסקה מבחינת האתר/עלמיא.

התמונות המוצגות הינן לצורך המחשה בלבד. ואינן מחייבות את עלמיא.

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת.

מחיר המוצרים באתר אינו כולל הובלה לבית הלקוח.

 

משלוח מוצרים

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחויות חיצונית. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג וללקוח לא תהיה טענה כלפי עלמיא בעניין זה.

משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים/לא תקינים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח שוב בתשלום בגין דמי משלוח במידה וירצה שנשלח את המוצרים בשנית.

יש למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

 

אפשרויות משלוח ואספקת מוצרים באתר עלמיא

מועד אספקת המוצרים הוא בימי עבודה, הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי של המזמין. עלמיא עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצורכי המזמין, וזאת בכפוף למדיניות חברת השליחויות.

במידה שהלקוח מבקש לשנות את הכתובת לאספקה, ובכפוף לאישור בקשה זו ע"י עלמיא, ייספרו ימי העבודה מיום אישור בקשת שינוי הכתובת על-ידי עלמיא.

עלמיא לא תהא אחראית לכל איחור באספקת המוצר שאינו בשליטתה. במקרה של איחור באספקה רשאי המזמין לבטל את הזמנתו ולקבל את מלוא כספו בחזרה.

אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת באישורה הבלעדי של עלמיא ובהתאם לתנאי חברות השליחויות עמה מקושרת.

מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתה של חברת השליחויות לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח ו/או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח ו/או בשל תנאי האספקה של חברת השליחויות, יהיה רשאי הלקוח לאסוף את המוצרים מן הספק של המוצרים ו/או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים אך לא יאוחר מחלוף 10 ימים מהודעתה של עלמיא ללקוח על אפשרות זו

 

אפשרויות המשלוח של עלמיא.

 

איסוף עצמי

הלקוח יכול לבחור במהלך ההזמנה באתר באפשרות איסוף עצמי, על הלקוח במקרה זה לוודא טלפונית לפני ההגעה כי המוצר מוכן לאיסוף.

כתובת החנות: עלמיא – מקום של מתנות (בWaze: "עלמיא – מתנות וצעצועים ברמת חן"),

רחוב אלוף דוד 40 (רמת חן), רמת גן.

טלפון:03-5748129

 

דואר רשום

בהזמנות מוצרים של עד שני קילו. זמן אספקה ממוצע בדואר רשום מוגדר כ 7 ימי עסקים.

עם זאת, בשל עומס או כל סיבה אחרת ייתכנו עיכובים של ספק השירות - דואר ישראל, ולא יבוא הלקוח בטענה כלשהי כנגד עלמיא בהקשר זה.

 

שליח עד הבית   

זמן אספקה ממוצע של שליחות עד הבית עם שליח הינו עד 7 ימי עסקים החל מיום העסקים הראשון למחרת התשלום. עם זאת מדובר בשירות של ספק חיצוני (צד ג') וייתכנו עיכובים מעבר לזמן זה. לא יבוא הלקוח בטענה כלשהי כנגד עלמיא בהקשר זה.

 

זמני האספקה המצוינים הינם לפי ספירה של ימי עסקים/ימי עבודה (לא כולל שבתות וחגים).

 

כל המוצרים עוזבים את החנות כאשר הם ארוזים בקפידה וסגורים. במידה והתקבל אצל הלקוח מארז פתוח, עליו להודיע מיידית לעלמיא.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר .

במידה והתקבל אצל הלקוח מוצר פגום או תקול, עליו להודיע לעלמיא מיידית על מנת שזו תפעל לאיתור התקלה והחלפת המוצר במידה והתקלה תמצא מוצדקת.

תעריפי משלוחים

משלוח בתוך שכונת רמת חן -רמת גן – חינם

משלוח לכל הארץ חינם בקניה מעל 299 ₪

משלוח לכל הארץ בעלות מסובסדת של  30 ₪ בקניה מתחת ל299 ₪

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את מחירי המשלוחים בכל עת ללא צורך להודעה מראש.

 

מסירת המוצרים

מסירת המוצר הינה אישית בלבד, כלומר לידי הלקוח בלבד ובהצגת תעודת מזהה של הלקוח במעמד המסירה. היה והלקוח אינו מקבל את המוצר, באחריותו הבלעדית ליתן ייפוי כוח מטעמו וכן תעודה מזהה שלו למקבל המוצר שהוזמן.

עקב המצב הביטחוני השורר במדינה, מסרבות חברות ההובלה להוביל מוצרים לישובים מסוימים שהכניסה אליהם כרוכה בסכנת חיים למוביל. במקרים אלה תהיה חברת ההובלה רשאית לתאם עם הלקוח את מסירת המוצר במקום מוסכם אחר שיהיה מקובל על הלקוח ועל חברת ההובלה ובהודעה מוקדמת לעלמיא.

חברת ההובלה רשאית לדרוש כי בעת מסירת המוצר יהיה נוכח בדירה בעל כרטיס האשראי שביצע את הרכישה, וכי הוא יציג בפני הנהג את תעודת הזהות שלו ו/או כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה העסקה.

במוצרים שערכם מעל 200 ₪ רשאי המוביל לדרוש כי אריזת המוצר תיפתח במעמד המסירה, כדי לוודא כי המוצר הגיע ללא פגם או נזק.

במקרה של איסוף עצמאי כאמור לעיל, לא יחויב הלקוח בדמי טיפול ומשלוח.  

בעת איסוף עצמאי של המוצר מעלמיא, יהיה על הלקוח להציג תעודה מזהה וכרטיס אשראי של מבצע ההזמנה. לקוח המבצע איסוף עצמאי של המוצר , יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, אשר יגרם למוצר מרגע שהמוצר הועבר לחזקתו , לרבות נזק אשר נגרם למוצר במהלך הובלת המוצר.

איסוף המוצרים מעלמיא הנו בכפוף למלאי הקיים ולאחר אישור ההזמנה טלפונית לפני ההגעה לאיסוף המוצר.

כ"כ, לקוח המשנה את כתובתו לקבלת מוצר ו/או מעדיף לקחת המוצר מחברת המשלוחים, חייבת חברת המשלוחים והלקוח עצמו את אישורה של עלמיא.

מדיניות החזרה והחלפה

על הצרכן יהיה להחזיר את המוצר בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצר למענו, לעלמיא כאשר המוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש, וכשהוא באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית הקניה

הלקוח חייב להציג חשבונית/ פתק החלפה

ההחזר הכספי יבוצע על ידי החברה תוך לכל היותר 7 ימי עסקים ממועד ביטול העסקה וקבלת המוצר לרשותה

סכום ההחזר בגין המוצר יהיה זהה לערך בו נקנה המוצר בניכוי 5% דמי טיפול

ההחזר יבוצע באותו אופן בו בוצע התשלום כקבוע בתקנות

מבלי לגרוע מהאמור, ניתן להחליף מוצר כנגד הצגת חשבונית/ פתק החלפה למשך 30 ימים מיום רכישת המוצר

 

מחירי המוצרים

המוצרים הנמכרים באתר ומחיריהם בתוקף לגבי המלאי הקיים בלבד.

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי המוצרים בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת.

מחיר המוצרים באתר אינו כולל הובלה לבית הלקוח.

במקרה של חוסר התאמה בין המחיר ו/או תיאורו של מוצר כפי שמופיע באתר, לבין מחירו ו/או תיאורו, כפי שמופיע בעלמיא, יקבע המחיר בעלמיא. במקרה זה יהיה הצרכן זכאי לקבלת מלוא התמורה ששולמה עבור המוצר, באם יודיע לעלמיא בכתב על ביטול העסקה טרם שסופק לו המוצר, או באם יודיע לעלמיא על ביטול העסקה תוך 14 יום ממועד שסופק לו המוצר, לפי המאוחר ו/או ע"פ התקנון.

מחירי המוצרים באתר, הינם בשקלים וכוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת.

 

 

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים בטכנולוגית  SSL.

במקרה של פיגור ב- 2 תשלומים או יותר, ו/או ע"פ החלטת עלמיא, עלמיא רשאית להעמיד את יתרת התשלומים לפירעון מיידי, והלקוח המאחר ו/או מפגר בביצוע התשלומים ו/או כל חלק מהם נותן בזאת את הסכמתו הבלתי חוזרת להעמדת יתרת התשלומים לפירעון מיידי.

 

 

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.

 

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש כלל.

עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה גם במקרה של ביטול העסקה לאחר השליחות.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית לעלמיא, או ע"י ספקי שליחות שונים (לא בדואר רגיל או רשום).

 

ביטול עסקה ע"י האתר/עלמיא

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

טעות או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

 

אחריות

כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל האחריות והשירות המקובלים במהלך העסקים הרגיל של החברות המסחריות המייבאות אותם ו/או המייצרות אותם ו/או המשווקות אותם ו/או המעניקות להם אחריות ושירות, אלא אם צוין במפורש אחרת.

האחריות הבלעדית למוצרים ו/או השירותים, אספקתם, איכותם, טיבם ועמידתם ויכולתם חלה על היצרנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים שיירכשו באמצעות האתר ו/או עלמיא. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא תהא להם כל טענה כנגד בעלי האתר, עלמיא ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך.

כל מבצע פעולות באתר מצהיר בזאת כי ידוע לו והינו מסכים לכך שהאחריות להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר והדורשים התקנה והרכבה, תחול עליו ועל חשבונו הבלעדי, ואין לו ולא תהיה למבצע הפעולה באתר כל דרישה ו/או טענה כנגד עלמיא ו/או מפעילי האתר ו/או ספקי ומשווקי המוצרים בעניין זה כאמור. בנוסף, ומבלי לגרוע מן האמור לעיל, יהא כל מבצע פעולה באתר אחראי לתחזוקתו ו/או אחזקתו ו/או לשירות הנדרש למוצר שרכש באתר.

 

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו/או ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

מדיניות פרטיות
מדיניות פרטיות לשימוש באתר עלמיא Almaya.co.il  (להלן האתר) של חנות עלמיא (להלן עלמיא). 
 
המדיניות מפרטת מהו המידע הנאסף על ידי עלמיא בעת הגלישה באתר וכיצד עלמיא עושה בו שימוש, לרבות שימוש בקבצי עוגיות .cookies.
 
תנאי מדיניות הפרטיות חלים עליך כגולש באם הנך עושה שימוש, גולש, נרשם, מזמין מוצרים ובכלל זאת שימושים המחייבים רישום והזדהות מצדך לצד אלו שלא מחייבים זאת.
בעצם המשך גלישתך/שימושך באתר הינך מביע הסכמתך למדיניות זו להלן.

במסגרת שימושך באתר, האתר אוסף סוגי מידע סטטיסטי לצורכי אנליטיקה, לימוד אופן הגלישה באתר לשיפור פעילותו וצרכים שיווקיים שונים. המידע כולל מידע על גלישתך לרבות כתובת IP, מאפייני מכשירך, סוג הדפדפן, מערכת ההפעלה, שפת הממשק וכיו"ב. האתר אוסף מידע לגבי מקור הגלישה, זמני שהייה, אופן השימוש האתר. מוצרים אותם הוספת לסל הקניות וכן הלאה.

 המידע נחוץ לעלמיא על מנת לאפשר לך להנות באופן נוח ויעיל מהשירותים המוצעים באמצעות האתר.
בעזרת המידע עלמיא מנתחת באופן סטטיסטי את התנועה והתנהגות הגולשים באתר, ובהתאם לומדת כיצד לשפר את חווית המשתמש באתר.

המידע עשוי לשמש את עלמיא גם לניהול מהלכי שווק ופרסום באתר וברחבי הרשת המותאמים להעדפותיך, ובכלל זה על מנת להציע לך מוצרים ומתנות אשר עשויים להיות רלוונטיים אליך באמצעות פרסום באתרים ופלטפורמות של צדדים שלישיים.

המידע עשוי לשמש לקיום צורך או דרישה חוקית או הוראת דין ככל שתחול על עלמיא.

עלמיא רשאית להיעזר בכלים של צדדים שלישיים לאיסוף וניתוח מידע אנונימי סטטיסטי ומצרפי, ולהעביר ולשתף עם צדדים שלישיים מידע כזה בהתאם לשיקול דעתה, למטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו ובכפוף לה. 
באתר נעשה שימוש בקובצי עוגיות, - cookies קובצי cookies, tags, pixels ודומיהן הינן טכנולוגיות הנשלחות למכשיר ממנו הנך גולש לאתר ומאחסנות עליו קובצי מידע שונים באופן אוטומטי. טכנולוגיות אלו יכונו להלן ביחד "cookies".
ה- cookies בהם עלמיא עושה שימוש מסייעים לעלמיא:
•    לזהות את מכשירך על מנת ללמוד על השימוש שהנך עושה באתר
•    לאפשר לך ממשק ידידותי בעת השימוש באתר
•    לצורך יתר המטרות המפורטות במדיניות זו
 
במסגרת השימוש ב- cookies, עלמיא לא אוספת פרטים מזהים אודותיך כגון שם, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרוני וכו'. אלא מידע שעשוי לזהות את מכשירך, כתובת ה IP שלך וכיו"ב.
 
עלמיא עושה שימוש באתרים וכלים של צדדים שלישיים, כגון Google   ו- Facebook,  לניתוח השימוש באתר ולצרכי פרסום מותאם.
נעשה שימוש ב Google Analytics , וכן ב- Google Tag Manger לניתוח מידע אנונימי, סטטיסטי ומצרפי אודות התנועה והפעילות באתר. כלים אלו משמשים את עלמיא גם לצרכי פרסום ו- Remarketing  באתר וברחבי הרשת (בעזרת AdWords ) אשר עשוי להיות מותאם להעדפותיך על בסיס מאפייני פעילותך באתר.  כמו כן עלמיא עושה שימוש ב- Facebook Pixel לצורך פרסום מותאם ברשתות המדיה.

  
באפשרותך לשנות את העדפות ה- cookies שלך   בדפדפן בו הנך עושה שימוש ע"י שינוי ההגדרות

מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ"י רצונו של הלקוח ובהסכמתו המלאה. מילוי הפרטים מעיד על הסכמתו של הלקוח למסירתם.
מטרת מסירת הפרטים האישיים, היא לאפשר לעלמיא לספק את המוצרים ללקוח וללמוד מהלקוח על גמירות הדעת שלו בנוגע לרכישת המוצרים ו/או השירותים. כמו כן נדרשים פרטי כרטיס האשראי של הלקוח על מנת להשלים את העסקה.

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולש, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת ניהול הקשר על הגולש, סטטיסטיקות, שיפור האתר והשירות וכיו"ב בין הפרטים שיועברו לצד ג' לפי העניין 
א. פרטי העסקה מועברים לחברת האשראי לצורך חיוב
ב. שם, כתובת ומספר טלפון של הרוכשים באתר מועברים לחברת השילוח לצורך אספקת המוצרים
ג. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע

ד. כאשר קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב

תקנון דיוור מהאתר

באמצעות מילוי פרטי המייל/טלפון הלקוח מצהיר כי מאשר ונותן את הסכמתו לקבל מעלמיא, כל דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר בנוגע לעלמיא, מוצריה, שירותיה ופעילותה וכן דברי פרסומת, באמצעות הדואר האלקטרוני ומסרון לטלפון נייד. הלקוח מצהיר בזאת, כי לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, לרבות בגין חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ב- 1982, כנגד  עלמיא ו/או מי מטעמה בגין קבלת החומר השירותים ו/או הפרסומי האמור באמצעות דוא"ל או מסרון. ידוע ללקוח בזאת, כי במידה ויהיה מעוניין להפסיק את שירות קבלת הדיוור הישיר ושירותי דיוור ישיר כאמור לעיל לרבות דבר פרסומת, באמצעות המייל ו/או מסרון, עליי לשלוח להסיר עצמו מרשימת התפוצה באמצעות הלינק הייעודי המופיע בדיוור.

 

ביטול מכירה ע"י עלמיא והפסקת פעילות האתר

בכל מקרה אשר מחמת "כוח עליון" ואירועים התלויים בצד שלישי, בהם נבצר מעלמיא לנהל את האתר כתיקנו ו/או לספק את המוצרים ו/או לעמוד בכל התחייבות אחרת, רשאית עלמיא לבטל את ההתקשרות עם הקונים, הלקוח, כולם או חלקם.

במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים ו/או אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, זה או אחר, על צורותיו השונות, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או כל גורם של כוח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או השירותים בכל דרך שהיא, ו/או מכירה רגילה או אספקת המוצרים ו/או השירותים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים ו/או השירותים בין מועד פרסום המוצר ו/או השירות לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר ו/או השירות, רשאי האתר לבטל את ההתקשרות עם הלקוח/הקונים, כולם או חלקם ו/או להפסיק את פעילות האתר.

עלמיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לשנות כל מבצע ע"פ שיקול דעתה הבלעדי בלבד.

 

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בתל אביב בלבד.

 

 

לבירורים שונים, מידע על מוצרים, תנאים וכל עניין אחר, ניתן לפנות לעלמיא באמצעות דואר אלקטרוני  myalmaya@gmail.com, או טלפונית בטל` 03-5748129 בימים א`-ה` בין השעות 10:00-17:00 (לא כולל חגי ישראל).

bottom of page